Lijn N1 's-Hertogenbosch, Centraal Station - Oosterplas
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 jan 2018 om 20:26
Tijdelijke nachtbuslijn N1 | |
Vervoerder(s) | Bravo (Arriva) |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Nachtbus |
Stadsdienst | 's-Hertogenbosch |
Materieel | VDL Citea |
Periode | 25 t/m 28 februari 2017, 10 t/m 13 februari 2018 |
Reden | Carnaval |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 1x/uur (tot 1:00) |
Zaterdagnacht | 1x/uur (tot 2:00) |
Zondagnacht | 1x/uur (tot 2:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn N1 rijdt van het Station, Centrum en De Pettelaar naar De Aawijk (Oosterplas).
Route
Halte | ||
↓ | 's-Hertogenbosch, Centraal Station | |
's-Hertogenbosch, Burgemeester Loeffplein | ||
's-Hertogenbosch, Hertog Hendriksingel | ||
's-Hertogenbosch, Pettelaarseweg | ||
's-Hertogenbosch, Sweelinckplein | ||
's-Hertogenbosch, Chopinstraat | ||
's-Hertogenbosch, Provinciehuis | ||
's-Hertogenbosch, Gestelseweg | ||
's-Hertogenbosch, Vondelstraat | ||
's-Hertogenbosch, Merwedelaan | ||
's-Hertogenbosch, Rivierenplein | ||
's-Hertogenbosch, Balistraat | ||
's-Hertogenbosch, Dommelstraat | ||
↓ | 's-Hertogenbosch, Oosterplas |
Geschiedenis
In 2018 werd deze lijn met Carnaval voortgezet. In tegenstelling tot in 2017 kon men nu echter wel met de OV-chipkaart betalen. De route en de frequentie wijzigden niet.