Lijn 107 Purmerend Tramplein - Alkmaar Station
Voormalige buslijn 107 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 30 mei 1981 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 107 reed van Purmerend via Zuidoostbeemster, Middenbeemster, Noordbeemster, Schermerhorn en Stompetoren naar Alkmaar.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Purmerend, Tramplein | ||
Zuidoostbeemster, Zuiderweg/Kolkpad | ||
Zuidoostbeemster, Halfweg | ||
Zuidoostbeemster, Middenweg/Volgerweg | ||
Middenbeemster, De Knip | ||
Middenbeemster, De Buurt | ||
Middenbeemster, Hobrederweg | ||
Noordbeemster, Oosthuizerweg/Café Groot | ||
Noordbeemster, Jisperweg | ||
Schermerhorn, Beemsterdijk | ||
Schermerhorn, 't Zuidje | ||
Schermerhorn, IJzeren Brug | ||
Schermer, Witte Brug | ||
Stompetoren, Dorp | ||
Stompetoren, Drie Koningshoofden | ||
Alkmaar, Koopman/Noordervaart | ||
Alkmaar, Omval | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Alkmaar, Station |
Geschiedenis
Op 26 mei 1974 werd de frequentie op alle dagen van de week verhoogd naar een regelmatige uurdienst.
In de dienstregeling 1979/1980 werd inmiddels op maandag t/m zaterdag overdag elk half uur gereden tussen Alkmaar en Noordbeemster.
Om doubleures in de lijnnummering te voorkomen werd deze lijn op 31 mei 1981 vernummerd naar 127.