Lijn 2 Lelystad, De Landerijen - Kustwijk
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 16 sep 2017 om 18:48 (Regenmaker heeft pagina Lijn 2 Lelystad, Duinbeek - Oostvaardersbrug hernoemd naar Lijn 2 Lelystad, De Landerijen - Kustwijk)
Buslijn 2 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Stadsvervoer Lelystad |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Lelystad |
Materieel | Irisbus Crossway |
Rijdt sinds | 5 mei 2013 |
Voorganger(s) | 2, 3, 4 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zaterdagavond | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Zondagavond | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 2 rijdt van Lelystad De Landerijen via Waterwijk, Ziekenhuis, Station Centrum, Gondel, Punter en Jol naar Kustwijk.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag wordt er tussen 18:00 en 20:00 uur 2x/uur gereden, daarna wordt de frequentie verlaagd naar 1x/uur.
- In de spitsuren en zaterdag overdag buiten de vakanties wordt in combinatie met lijn 12 een verhoogde frequentie aangeboden over het gehele traject.
Route
Halte | ||
Lelystad, Duinbeek (gekoppeld aan lijn 3) | ||
Lelystad, Zwartezeestraat | ||
Lelystad, Oostzeestraat | ||
Lelystad, Slotenlaan | ||
Lelystad, Politiebrug | ||
Lelystad, Ziekenhuis | ||
Lelystad, Station Centrum | ||
Lelystad, Schouwbrug | ||
Lelystad, Botterbrug | ||
Lelystad, Gondel Zuid | ||
Lelystad, Gondel Noord | ||
Lelystad, Punter | ||
Lelystad, Punter Zuid | ||
Lelystad, Winkelcentrum Jol | ||
Lelystad, Jol West | ||
Lelystad, Galjoenbrug | ||
Lelystad, Oostvaardersbrug |
Geschiedenis
Op 5 mei 2013 ging lijn 2 niet langer van Bingerden naar het Lelycenter rijden, maar van Duinbeek naar de Oostvaardersbrug. Hiermee werd een gedeelte van de voormalige lijnen 2, 3 en 4 overgenomen.
Op 3 september 2017 werden de extra ritten van lijn 2 afgesplitst en ondergebracht bij het nieuwe lijnnummer 12, dit om duidelijkheid te scheppen tussen de ritten die wel en niet doorrijden als lijn 3 bij de halte Duinbeek.