Treinserie 7600/8600 (België 2001/2002)
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 20 mrt 2017 om 22:51 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{BVSerieInfo |serie=7600/8600 |treinsoort=Piekuurtrein |traject=Jemelle - Brussel-Zuid |dienstregeling=2001/2002 |vervoerder=NMBS |frequentie=Enkele ritten...')
Voormalige Belgische treinserie 7600/8600
| |
---|---|
Traject | Jemelle - Brussel-Zuid |
Dienstregeling | 2001/2002 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Piekuurtrein |
Frequentie | Enkele ritten |
Opmerkingen | Reed 's middags als serie 8600. Reed niet in het weekeinde. |
Treinserie 7600/8600 waren in de dienstregeling 2001/2002 een aantal P-treinen tussen Jemelle, Namur en Brussel.
Traject
Overzicht van P-treinen
Treinnr. | Traject | Opmerking |
---|---|---|
7600 | Jemelle → Brussel-Zuid | Stopte ook in Etterbeek. |
7602 | Jemelle → Brussel-Zuid | Stopte ook in Aye, Haversin en Brussel-Congres. |
7624 | Jemelle → Namur | Reed gedeeltelijk als stoptrein |
8600 | Brussel-Zuid → Jemelle | Stopte ook in Etterbeek. |
8602 | Brussel-Zuid → Jemelle | Stopte ook in Brussel-Congres en Etterbeek. |
8605 | Brussel-Zuid → Jemelle | Stopte ook in Brussel-Congres. |
8606 | Brussel-Zuid → Arlon | Reed na Jemelle verder als IC naar Arlon. Reed alleen op vrijdag, maar niet tijdens schoolvakanties |
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 7600/8600
- Belgische dienstregeling 2001/2002
- Piekuurtrein
- Station Jemelle
- Station Marloie
- Station Aye
- Station Haversin
- Station Ciney
- Station Natoye
- Station Assesse
- Station Courrière
- Station Naninne
- Station Namur
- Station Gembloux
- Station Ottignies
- Station Etterbeek
- Station Brussel-Luxemburg
- Station Brussel-Schuman
- Station Brussel-Noord
- Station Brussel-Congres
- Station Brussel-Centraal
- Station Brussel-Zuid