Lijn 161 Alkmaar Station NS - Heerhugowaard Reigersdaal
Voormalige buslijn 161 | |
Vervoerder(s) | NZH, Connexxion |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Koopavond | 1x/dag |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 161 reed van Alkmaar via Oterleek, Ursem, Hensbroek en Obdam naar Heerhugowaard.
Slecht in de (brede) spitsuren werd naar Heerhugowaard gereden, alle overige dalritten en de ritten op zaterdag en koopavonden reden niet verder dan Hensbroek.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Oterleek, Brug | ||
Ursem, Ophaalbrug | ||
Ursem, Bejaardencentrum | ||
Hensbroek, N.H. Kerk | ||
Obdam, Dorpsstraat/Braken | ||
Heerhugowaard, Reigersdaal |