Lijn 36 Leeuwarden, Busstation - De Hooidollen
Buslijn 36 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur (middagspits) |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 36 rijdt van het autobusstation via de Kenniscampus naar De Bilgaard.
In de avonduren (vanaf 18:30 uur) en de gehele zondag rijdt lijn 36 enkel van De Bilgaard naar het station. Vanaf het station kan men dan gebruik maken van lijn 6 welke na de halte De Kei weer verder gaat als lijn 36 terug naar het station.
De haltes De Hooidollen en De Jokse worden op die tijdstippen niet bediend.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Autobusstation | ||
Leeuwarden, Zaailand | ||
Leeuwarden, Harmonie | ||
Leeuwarden, Boterhoek | ||
Leeuwarden, Wissesdwinger | ||
Leeuwarden, Noorderbrug | ||
Leeuwarden, Dirk Zeperweg | ||
Leeuwarden, De Hofwijck | ||
Leeuwarden, Oostingweg | ||
Leeuwarden, Dekamastraat | ||
Leeuwarden, Luchtenrek | ||
Leeuwarden, De Jokse | ||
Leeuwarden, Winkelcentrum Bilgaard | ||
Leeuwarden, Ludinga | ||
Leeuwarden, De Hooidollen | ||
Leeuwarden, De Fennen | ||
Leeuwarden, De Kei ↑ |