Lijn 20 Alkmaar, Rietschoot - Bestevaerstraat
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 17 aug 2011 om 17:15 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=20 |vervoerder=NZH |materieel=Den Oudsten B88, Den Oudsten MB200 |lijnsoort=Stadsbus |periode=t/m 30 mei 1999 |frequentie_spits=2x/uur …')
Voormalige buslijn 20 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten MB200 |
Periode | t/m 30 mei 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 20 reed van de wijk Daalmeer via Horn, 't Rak, het Station en het centrum naar de wijk Overdie.
Van maandag t/m vrijdag overdag gold een halfuurdienst over het hele traject, in de spitsuren reed lijn 20 ook via Industrieterrein Overdie. Maandag t/m zaterdag vormde deze lijn een kwartierdienst met lijn 21 en 's avonds en op zondag een halfuurdienst.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op 30 mei 1999 ging de exploitatie over naar Connexxion, lijn 20 ging daarbij alleen nog dienen als avondbus, de doordeweekse exploitatie werd overgenomen door lijn 25.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Rietschoot | ||
Alkmaar, Laan van Keulen | ||
Alkmaar, Laan van Parijs | ||
Alkmaar, Vogelweg / Albatrosweg | ||
Alkmaar, Laan van Bath | ||
Alkmaar, Noorderkade / Drechterwaard | ||
Alkmaar, Tesselsebrug | ||
Almaar, Station NS | ||
Alkmaar, Heul | ||
Alkmaar, Medisch Centrum Alkmaar | ||
Alkmaar, Rhijnvis Feithlaan | ||
Alkmaar, PTT-straalzender | ||
Alkmaar, Bestevaerstraat |