Lijn 18 Roermond Station - Boukoul Heikamp
Voormalige buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | VSL, Hermes |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance, VDL Kusters Parade |
Periode | ... t/m 10 december 2006 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20.45, alleen doordeweeks) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 18 reed van Roermond via Asenray naar Boukoul.
Op zondag werd er niet verder gereden dan de wijk Hoogvonderen in Roermond.
Route
Halte | ||
Roermond, Busstation/NS | ||
Roermond, Ziekenhuis | ||
Roermond, Oranjelaan/Roncalli | ||
Roermond, Oranjelaan/Castorstraat | ||
Roermond, Florasingel | ||
Roermond, Faunasingel | ||
Roermond, Ambachtsingel | ||
Roermond, Huurvaarderstraat | ||
Asenray, Cornelishof/Thuserhof | ||
Asenray, De Keizer | ||
Asenray, Dorpsstraat 58/67 | ||
Asenray, Elmpterweg | ||
Boukoul, Maalbroek | ||
Boukoul, Boven Boukoul | ||
Boukoul, Heikamp |
Geschiedenis
Lijn 18 reed al bij de VSL in 1987/1988. In die dienstregeling werd op maandag t/m zaterdag een uurdienst gereden tussen ongeveer 07.30 en 20.30, op donderdag reed een latere rit rond 21.30 ten behoeve van koopavonden in Roermond. De route was behoudens enkele naamswijzigingen in de haltes nog exact hetzelfde.
Op 10 december 2006 ging de concessie over naar Veolia Transport. Lijn 18 werd vernummerd naar lijn 2 en het traject verlengd naar Kitskensberg.