Lijn 39 Goes Busstation/NS - Bath Schansweg
Voormalige buslijn 39 | |
Vervoerder(s) | ZWN (... - 1999), Connexxion (1999 - ...) |
Regio | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/uur (vanaf 13.00) |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 39 reed van Goes via Kloetinge, Biezelinge, Kruiningen, Oostdijk, Krabbendijke en Rilland naar Bath.
's Ochtends reed één rit van Bath naar Goes, één rit van Rilland naar Goes, één rit van Krabbendijke naar Kruiningen, één rit van Goes naar Krabbendijke Calvijn College en één rit van Kruiningen naar Krabbendijke Calvijn. (laatstgenoemde 2 niet via Oostdijk)
's Middags reden drie ritten van Krabbendijke Calvijn naar Kruiningen (niet via Oostdijk), één Kruiningen naar Rilland, twee ritten van Kruiningen naar Bath, één rit van Goes naar Rilland en één rit van Goes naar Bath.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Goes, Busstation/NS | ||
Goes, Van de Spiegelstraat | ||
Goes, Ockenburg | ||
Kloetinge, Overweg | ||
Biezelinge, Caisson | ||
Schore, Oude Rijksweg | ||
Kruiningen, Station Kruiningen-Yerseke | ||
Kruiningen, Zandweg | ||
Kruiningen, De Uitkijk | ||
Oostdijk, Luchtenburg | ||
Krabbendijke, Dorpsstraat | ||
Krabbendijke, Calvijn College | ||
Rilland, Stationsbuurt | ||
Rilland, Gemeentehuis | ||
Bath, Schansweg |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1997/1998 reed in de ochtendspits één rit van Bath naar Goes en één rit van Rilland naar Goes, in de middagspits reed één rit van Goes naar Krabbendijke en vijf ritten van Goes naar Bath.