Lijn 013 Mönchengladbach Hauptbahnhof - Niederkrüchten Schulzentrum
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 013 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NEW MöBus |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City Solaris Urbino |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-3x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 0-1x/(2) uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 013 rijdt van Mönchengladbach via Hardt, Hehler, Waldniel, Rüsgen, Hagen en Brempt naar Niederkrüchten.
Dienstregeling
- Er wordt doordeweeks altijd 1x/uur gereden tussen Mönchengladbach Hauptbahnhof en Niederkrüchten Schulzentrum.
- Buiten de vakanties rijden er veel extra ritten. Richting Niederkrüchten/Elmpt; in de ochtendspits rijdt een extra rit van Mönchengladbach naar Waldniel Schulzentrum en een extra rit van Waldniel Schulzentrum naar Elmpt. Vanaf 11:00 uur wordt 1x/uur extra gereden van Niederkrüchten Schulzentrum naar Elmpt en 1x/uur extra van Waldniel Schulzentrum naar Elmpt. Deze ritten hebben onregelmatige dienstregeling, maar gaan ongeveer door tot 17:00 uur. In de richting Mönchengladbach zijn er ook extra ritten, de meeste ritten rijden in de ochtendspits. Er wordt dan 2x/uur extra gereden van Elmpt naar Waldniel Schulzentrum. In de daluren tussen 13:00 en 15:00 uur zijn er extra ritten van Waldniel Schulzentrum naar Mönchengladbach Hbf. Enkele extra ritten rijden via de Palixweg (in beide richtingen).
- In de doordeweekse avonduren wordt 1x/uur gereden tussen Waldniel Kirche en Mönchengladbach Hbf. Alleen van Waldniel naar Niederkrüchten rijdt 's avonds 1x/uur een belbus.
- Zaterdag overdag wordt de gehele dag 1x/uur gereden tussen Mönchengladbach Hbf en Waldniel Kirche. De avonddienstregeling is hetzelfde als doordeweeks, alleen worden in beide richtingen belbusritten gereden.
- Zondag overdag wordt 1x/uur gereden tussen Mönchengladbach Hbf en Hardt Markt, 1x/2 uur gaat de bus door naar Niederkrüchten Schulzentrum. Dit wordt ook 's avonds gedaan.
Route
Halte | ||
Mönchengladbach, Hauptbahnhof/Europaplatz | ||
Mönchengladbach, Galeria Kaufhof | ||
Mönchengladbach, Am Minto | ||
Mönchengladbach, Museum Abteiberg | ||
Mönchengladbach, Alter Markt | ||
Mönchengladbach, Grünewald | ||
Mönchengladbach, Waldnieler Straße | ||
Mönchengladbach, Bruggrafenstraße | ||
Mönchengladbach, Waldhausen Kirche | ||
Mönchengladbach, Ostmarkstraße | ||
Mönchengladbach, Stationsweg | ||
Mönchengladbach, Poeth | ||
Mönchengladbach, Moosheide | ||
Mönchengladbach, Beltinghoven | ||
Mönchengladbach, Vorster Straße | ||
Hardt, Haus Butzen | ||
Hardt, Heilstättenweg | ||
Hardt, Louise Gueury Straße | ||
Hardt, Vossenbäumchen | ||
Hardt, Verwaltungsstelle | ||
Hardt, Markt | ||
Hardt, Tomper Straße | ||
Hardt, Schwalmtal Hehler | ||
Hehler, Bleichermühle | ||
Hehler, Schule | ||
Hehler, Rösler Siedlung | ||
Hehler, Waldnieler Heide | ||
Waldniel, Siedlung | ||
Waldniel, Am Zoppenberg | ||
Waldniel, Ungerather Weg | ||
Waldniel, Ungerath | ||
Waldniel, Weiherstraße | ||
Waldniel, Kirche | ||
Waldniel, Schulzentrum | ||
Waldniel, Kirche | ||
Waldniel, Weiherstraße | ||
Waldniel, Kastanienallee | ||
Rüsgen, Rüsgen | ||
Rüsgen, Schier | ||
Hagen, Abzweigung Linde | ||
Hagen, Abzweigung Hagen | ||
Brempt, Campingplatz | ||
Brempt, Brempt | ||
Brempt, Abzweigung Gützenrath | ||
Niederkrüchten, Brahmsstraße | ||
Niederkrüchten, Lindbruch | ||
Niederkrüchten, Felderhausen | ||
Niederkrüchten, Schulzentrum | ||
Oberkrüchten, Oberkrüchten | ||
Dam, Boscherhausen | ||
Dam, Abzweigung Boscherhausen | ||
Dam, Gewerbegebiet | ||
Elmpt, Kreuz | ||
Elmpt, Heinrichsstraße | ||
Elmpt, Schillerstraße | ||
Elmpt, Grundschule | ||
Elmpt, Lehmkul | ||
Overhetfeld, Kapellenfeld | ||
Overhetfeld, Mühlenweg | ||
Overhetfeld, Kapelle | ||
Overhetfeld, Mühlenweg | ||
Overhetfeld, Kapellenfeld | ||
Overhetfeld, Schule | ||
Overhetfeld, Kreuz | ||
Overhetfeld, Abzweigung Venekoten | ||
Venekoten, Parkplatz | ||
Overhetfeld, Abzweigung Venekoten | ||
Elmpt, Siedlung | ||
Elmpt, Palixweg | ||
Elmpt, An der Wae | ||
Elmpt, Nollesweg | ||
Elmpt, D. Zollamt |