Lijn 657 Barneveld Station Centrum - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 27 jan 2015 om 11:53
Buslijn 657 | |
Vervoerder(s) | Connexxion Tours i.o.v. Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's Regio |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 657 rijdt van Barneveld via Kootwijkerbroek en Stroe naar Apeldoorn.
In de ochtendspits wordt naar Apeldoorn gereden en in de middagspits naar Barneveld.
Op enkele speciale dagen rijdt de middagrit rond het middaguur.
Route
Halte | ||
Barneveld, Station Barneveld Centrum | ||
Barneveld, Praktijkschool Barneveld | ||
Barneveld, Linquenda | ||
Kootwijkerbroek, Wencopperweg | ||
Kootwijkerbroek, Essenerweg | ||
Kootwijkerbroek, Kosterijweg | ||
Kootwijkerbroek, Gereformeerde Kerk | ||
Kootwijkerbroek, Garderbroekerweg | ||
Stroe, Ravenweg | ||
Stroe, Centrum | ||
Stroe, De Drie Musketiers | ||
Wittenberg, Busstation | ||
Nieuw Milligen, Hoeve Oud Milligen | ||
Nieuw Milligen, Ouwendorperweg | ||
Nieuw Milligen, Koninklijke Landmacht | ||
Nieuw Milligen, Kruispunt | ||
Hoog-Soeren, Het Aardhuis | ||
Hoog-Soeren, Oranjeoord | ||
Hoog-Soeren, Echoput | ||
Apeldoorn, Koningin Julianatoren | ||
Apeldoorn, Paleis Het Loo | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |
Geschiedenis
Per 1 september 2014 werden de haltes tussen Wittenberg en Apeldoorn aan deze lijn toegevoegd.
Route t/m 31 augustus 2014
Halte | ||
Wittenberg, Busstation | ||
Nieuw Milligen, Hoeve Oud Milligen | ||
Nieuw Milligen, Ouwendorperweg | ||
Nieuw Milligen, Koninklijke Landmacht | ||
Nieuw Milligen, Kruispunt | ||
Hoog-Soeren, Het Aardhuis | ||
Hoog-Soeren, Oranjeoord | ||
Hoog-Soeren, Echoput | ||
Apeldoorn, Koningin Julianatoren | ||
Apeldoorn, Paleis Het Loo | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |