Lijn 112 Blaricum Carpoolplaats - Amersfoort NS
Voormalige buslijn 112 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Gooi- en Vechtstreek |
Lijnsoort | schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Periode | tot en met 16 juli 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 2x per ochtend, 3x per middag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 112 reed van Blaricum naar Amersfoort. 's Ochtends reed deze lijn naar Amersfoort en 's middags naaar Blaricum. Lijn 112 reed niet in de schoolvakanties.
Route
Halte | ||
Blaricum, Carpoolplaats | ||
Amersfoort, GSG Paladijnenweg | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Brabantsestraat | ||
Amersfoort, Groningerstraat | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Centraal Station |
Geschiedenis
Lijn 112 ontstond op een onbekend moment.
Met ingang van 17 juli 2011 ging de nieuwe concessie Gooi- en Vechtstreek in. Er moest enorm bezuinigd worden in deze nieuwe concessie, als gevolg daarvan werd lijn 112 opgeheven, er kwam geen vervanging.