Lijn 112 Mülheim Kaiserplatz - Oberhausen Neumarkt
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 23 jul 2023 om 09:22
Voormalige tramlijn 112 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | MVG, STOAG |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Tram |
Materieel | Flexity Classic NF2 Duewag NF6 |
Periode | ... t/m 3 oktober 2015 |
Opvolger(s) | 112 |
Frequenties
| |
Spits | 3-6x/uur |
Dal | 3-6x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-4x/uur |
Avond (weekend) | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Lijn 112 reed van Mülheim Stadtmitte via Mülheim West, Oberhausen Hauptbahnhof en Oberhausen Neue Mitte naar Oberhausen Sterkrade.
Dienstregeling
- In de ochtendspits werd 6x/uur gereden tussen de haltes Kaiserplatz en OLGA-Park en 3x/uur tussen de haltes OLGA-Park en Neumarkt.
- Doordeweeks werd buiten de ochtendspits 6x/uur gereden tussen de haltes Kaiserplatz en Landwehr en 3x/uur tussen de haltes Landwehr en Neumarkt. Doordeweeks tussen circa 19:00 en 20:00 uur was dit 4x/uur respectievelijk 2x/uur.
- Op zondag werd na circa 12:00 uur de frequentie tussen de haltes Kaiserplatz en Landwehr verhoogd van 2x/uur naar 4x/uur.
Route
Halte | ||
Mülheim, Kaiserplatz | ||
Mülheim, Stadtmitte | ||
Mülheim, Rathausmarkt | ||
Mülheim, Friedrich-Ebert-Straße | ||
Mülheim, Sandstraße | ||
Mülheim, West S-Bahnhof | ||
Mülheim, Marienplatz | ||
Mülheim, Dümptener Straße | ||
Mülheim, Sültenfuß | ||
Mülheim, Willy-Brandt-Schule | ||
Oberhausen, Landwehr | ||
Oberhausen, Hilgenberg | ||
Oberhausen, Blücherstraße | ||
Oberhausen, Obere Marktstraße | ||
Oberhausen, Luise-Albertz-Halle | ||
Oberhausen, Hauptbahnhof | ||
Oberhausen, Feuerwache | ||
Oberhausen, Lipperfeld | ||
Oberhausen, Neue Mitte | ||
Oberhausen, OLGA-Park | ||
Oberhausen, Eisenheim | ||
Oberhausen, MAN TURBO | ||
Oberhausen, Sterkrade Bahnhof | ||
Oberhausen, Neumarkt |
Geschiedenis
Op 4 oktober 2015 werd tramlijn 112 verlengd naar het Hauptfriedhof in Mülheim.