Lijn 62 Enschede Centraal - Denekamp Onder de Linden
Voormalige buslijn 62 | |
Vervoerder(s) | Twents (Connexxion) |
Concessie | Twente (2006-2013) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro G |
Periode | ... t/m 7 december 2013 |
Voorganger(s) | 20 |
Opvolger(s) | 62 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 62 reed van Enschede via Lonneker en Oldenzaal naar Denekamp.
Dienstregeling
- Tussen Enschede Centraal en Oldenzaal Station werd van maandag t/m zaterdag overdag samen met lijn 60 een kwartiersdienst geboden.
Route
Halte | ||
Enschede, Centraal | ||
Enschede, Boddenkamp | ||
Enschede, Deurningerstraat | ||
Enschede, Roombeek | ||
Enschede, Hulsmaatstraat | ||
Enschede, Kotkampweg | ||
Enschede, Voortmansweg | ||
Lonneker, Dorpsstraat | ||
Lonneker, Scholten Reimerstraat | ||
Lonneker, Beukerweg | ||
Lonneker, Landweerweg | ||
Lonneker, Prins Bernhardpark | ||
Lonneker, Veendijk | ||
Oldenzaal, Hanzepoort | ||
Oldenzaal, Elsmors | ||
Oldenzaal, J.H. Nieuwenhuisstraat | ||
Oldenzaal, Schapendijk | ||
Oldenzaal, WKC Zuid Berghuizen | ||
Oldenzaal, Station (Aansluiting op de trein naar Hengelo) | ||
Oldenzaal, Hofmeijerstraat | ||
Oldenzaal, Vos de Waelstraat | ||
Oldenzaal, Richter Bosstraat | ||
Oldenzaal, Overesweg | ||
Beuningen, Koksweg | ||
Beuningen, Saron | ||
Denekamp, Beuningen | ||
Denekamp, Dinkeloord | ||
Denekamp, Oranjestraat | ||
Denekamp, De Volharding | ||
Denekamp, De Borghert | ||
Denekamp, Veldkampsweg | ||
Denekamp, Churchillstraat (ri. Denekamp alleen uitstappen) | ||
Denekamp, Onder de Linden |
Geschiedenis
In de dienstregeling 2000/2001 werd op maandag t/m vrijdag overdag een basisuurdienst gereden. Met in de spitsuren buiten vakantieperioden een halfuurdienst. Op zaterdag overdag werd wel een halfuurdienst gereden. In de avonduren en op zondag werd alleen tussen Denekamp en Oldenzaal 1x/uur gereden.
Bij aanvang van de eerste concessie Twente op 11 december 2005 werd de frequentie op maandag t/m zaterdag de gehele dag verhoogd naar 2x/uur. Alleen op zondag bleef de bus 1x/uur rijden.
Op 8 december 2013 nam Syntus het busvervoer in Twente over ten koste van Connexxion. Door aanpassingen in de dienstregeling is deze lijn komen te vervallen doordat er een nieuwe lijn 62 is ontstaan door een samenvoeging van lijn 20 en lijn 76.
Voormalige routes
Voormalige route via Van Heekplein
Halte | ||
Enschede, Centraal | ||
Enschede, Van Heekplein | ||
Enschede, De Klomp | ||
Enschede, Van Lochemstraat | ||
Enschede, Sint-Jozefskerk | ||
Enschede, De Vluchte | ||
Enschede, Kotkampweg |