Lijn 183 Genk Station - Neerpelt Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn 183 in België | |
Vervoerder(s) | (Bronckaers/Melotte i.o.v.) De Lijn |
Entiteit | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE Jonckheere Transit VDL Citea SLE-120 Scania Citywide LE Iveco Crossway LE |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 183 rijdt van Genk via As, Opglabbeek, Gruitrode, Bree, Bocholt, Kaulille en Sint-Huibrechts-Lille naar Neerpelt.
Dienstregeling
- Deze sneldienst rijdt uitsluitend in de spits, ter versterking van lijn 8.
- In de ochtendspits rijden vier ritten naar Genk en drie ritten naar Neerpelt in een halfuursdienst.
- In de middagspits rijden drie ritten naar Genk in een halfuursdienst en vijf ritten naar Neerpelt met intervallen van 25 tot 90 minuten.
Route
Halte | ||
Genk, Station | ||
Genk, Shopping Center | ||
As, Kerk | ||
Opglabbeek, Dorpsplein | ||
Gruitrode, Centrum | ||
Bree, Busstation | ||
Bocholt, Brouwerij | ||
Kaulille, Kerk | ||
Sint-Huibrechts-Lille, Centrum | ||
Neerpelt, Station |