Lijn 164 Köln Wahn S-Bahnhof - Niederkassel Lülsdorf Nord
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 10 jan 2021 om 18:59
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 164 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | KVB, RSVG, SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Köln |
Materieel | MAN Lion's City Solaris Urbino Mercedes-Benz Citaro Iveco Crossway |
Frequenties
| |
Spits | 3-6x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-3x/uur |
Zaterdag | 3-6x/uur |
Zaterdagavond | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 164 rijdt van Köln Wahn via Köln Zündorf en Köln Porz-Langel naar Niederkassel Lülsdorf.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt 6x/uur naar Wahn gereden en in de middagspits 6x/uur naar Lülsdorf.
- Van maandag tot en met zaterdag wordt de frequentie na circa 21:00 uur verlaagd van 3x/uur naar 2x/uur.
- Op zaterdag wordt standaard 3x/uur gereden. Tussen circa 13:00 en 18:00 uur wordt dit verhoogd van 3x/uur naar 6x/uur.
Route
Halte | ||
Köln, Wahn S-Bahnhof | ||
Köln, An Sankt Marien | ||
Köln, Zündorf | ||
Köln, Zündorf Marktstraße | ||
Köln, Zündorf Kirche | ||
Köln, Zündorf Altersheim | ||
Köln, Zündorf Mitte | ||
Köln, Zündorf Olefsgasse | ||
Köln, Zündorf Ranzeler Straße | ||
Köln, Oberzündorf | ||
Köln, Porz-Langel Nord | ||
Köln, Porz-Langel Mühle | ||
Köln, Porz-Langel Rheinbergstraße | ||
Köln, Porz-Langel Zur Eiche | ||
Köln, Porz-Langel Kirche | ||
Köln, Porz-Langel Süd | ||
Niederkassel, Lülsdorf Nord (gekoppeld aan lijn SB55) |
Geschiedenis
Op 28 augustus 2019 kwam de koppeling met lijn 501 te vervallen. Voortaan werd doorgereden als lijn SB55 naar Bonn Hauptbahnhof.
Op 13 december 2020 werd de dienstregeling gewijzigd. Op zaterdag werd tussen circa 7:00 en 21:00 uur de frequentie verlaagd van 4x/uur naar 3x/uur. Als uitzondering hierop gold op zaterdag de periode tussen circa 13:00 en 18:00 uur, dan werd de frequentie juist verhoogd naar 6x/uur. De gehele week werd na circa 21:00 uur voortaan ook richting Wahn 2x/uur gereden. Voorheen werd richting Wahn met een frequentie van 1x/uur gereden.