Lijn 601 Slikkerveer De Schans - Barendrecht Postkantoor
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 30 juni 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Voormalige buurtbuslijn 601 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Bus Rotterdam (2020-2034) |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Rijsoord |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 15 december 2019 t/m 2 januari 2021 |
Voorganger(s) | 601 |
Opvolger(s) | 608, 609 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 601 reed van Slikkerveer via Ridderkerk en Rijsoord naar Barendrecht.
Dienstregeling
- Er waren twee routes, Slikkerveer - Barendrecht Station en Ridderkerk Olmenlaan - Barendrecht Postkantoor, die elk 1x/uur werden gereden.
Route
Halte | ||
Slikkerveer, De Schans | ||
Slikkerveer, Churchillplein | ||
Slikkerveer, Juliana van Stolbergstraat | ||
Slikkerveer, Reijerweg/Dillenburgplein | ||
Slikkerveer, Vivaldistraat | ||
Slikkerveer, Politiebureau | ||
Ridderkerk, Sporttunnel | ||
Ridderkerk, Olmenlaan | ||
Ridderkerk, Eikendreef/Goudenregenlaan | ||
Ridderkerk, Goudenregenlaan | ||
Ridderkerk, De Riederborgh | ||
Ridderkerk, Beukenhof | ||
Ridderkerk, Doctor Colijnstraat | ||
Ridderkerk, Koningsplein | ||
Ridderkerk, Jan Luykenstraat | ||
Ridderkerk, Hortensiastraat | ||
Ridderkerk, Bloemenstraat | ||
Rijsoord, Mauritsstraat | ||
Rijsoord, Mauritsweg | ||
Rijsoord, 't Wapen van Rijsoord | ||
Rijsoord, Mauritsweg | ||
Rijsoord, De Beuken | ||
Rijsoord, Lagendijk | ||
Rijsoord, 't Zwaantje | ||
Rijsoord, Peuterspeelzaal | ||
Rijsoord, Voorweg | ||
Barendrecht, Station | ||
Barendrecht, Gouwe | ||
Barendrecht, De Kolk | ||
Barendrecht, Postkantoor |
Geschiedenis
Met ingang van 15 december 2019 ging lijn 601 1x/uur vanaf Ridderkerk doorrijden naar Slikkerveer De Schans.
Aan de andere kant kwam het traject naar het Maasstad Ziekenhuis te vervallen, maar werd voortaan 2x/uur naar station Barendrecht gereden en 1x/uur verder naar het Postkantoor.
Met ingang van 3 januari 2021 werd lijn 601 gesplitst in de lijnen 608 en 609. Lijn 608 nam de route Ridderkerk-West - Barendrecht Centrum over en lijn 609 nam de route Slikkerveer De Schans - Barendrecht Station over.