Lijn 553 Lohmar, Märkte - Neuhonrath Grundschule
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 nov 2020 om 17:37
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 553 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RSVG |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Lohmar |
Materieel | MAN Lion's City Solaris Urbino Mercedes-Benz Citaro Iveco Crossway |
Rijdt sinds | 9 december 2018 |
Voorganger(s) | 546 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 553 rijdt van Lohmar Stadtmitte via Donrath, Pützrath, Muchensiefen, Scheid, Stumpf, Honrath en Agger naar Neuhonrath.
Dienstregeling
- In de ochtendspits en middaguren buiten de vakanties rijden enkele extra ritten die ervoor zorgen dat voor een korte periode 2x/uur wordt gereden. In de middaguren start één rit bij de halte Birkenweg.
Route
Halte | ||
Lohmar, Märkte | ||
Lohmar, Vila-Verde-Straße | ||
Lohmar, Birkenweg | ||
Lohmar, Stadthaus | ||
Lohmar, Schulzentrum | ||
Lohmar, Donrath Kreuzung | ||
Lohmar, Pützrath | ||
Lohmar, Am Heppenberg | ||
Lohmar, Wielpütz | ||
Lohmar, Scheiderhöhe | ||
Lohmar, Muchensiefen | ||
Lohmar, Oberscheid | ||
Lohmar, Scheid | ||
Lohmar, Weilerhohn | ||
Lohmar, Stumpf | ||
Lohmar, Frackenpohler Straße | ||
Lohmar, Lindener Straße | ||
Lohmar, Oberhaus | ||
Lohmar, Honrath Kirche | ||
Lohmar, Honrath Bahnhof | ||
Lohmar, Bergagger Straße | ||
Lohmar, Grünaggerstraße | ||
Lohmar, Agger B484 | ||
Lohmar, Naafshäuschen | ||
Lohmar, Holunderweg | ||
Lohmar, Neuhonrath Grundschule |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 ging lijn 553 rijden tussen Lohmar, Pützrath, Scheid, Honrath en Neuhonrath. Hiermee werden deze plaatsen van maandag tot en met vrijdag met een reguliere lijndienst ontsloten.