RET Dienstregeling 1989/1990
Uit OV in Nederland Wiki
Versie door
Wikibot
(
overleg
|
bijdragen
)
op 6 jul 2020 om 17:13
(Robot: automatisch tekst vervangen (-Lijn 9 Rotterdam, Hudsonplein - Burg. Oudlaan +Lijn 9 Rotterdam, Hudsonplein - Burgemeester Oudlaan))
(
wijz
)
← Oudere versie
|
Huidige versie
(
wijz
) |
Nieuwere versie →
(
wijz
)
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
De
dienstregeling 1989/1990
van de
RET
liep van 5 juni 1989 t/m
10 juni 1990
.
Inhoud
1
Lijnennet
1.1
Metro
1.2
Tram
1.3
Bus
1.4
Nachtbus
Lijnennet
Lijn
Route
Opmerking
Metro
NZ
Centraal Station - Beurs - Rijnhaven - Zuidplein - Slinge - Rhoon - Poortugaal - Hoogvliet - Spijkenisse
OW
Marconiplein - Dijkzigt - Beurs - Blaak - Kralingse Zoom - Capelsebrug - Schenkel - Alexander - Binnenhof/De Tochten
Tram
1
Station Blaak - Centrum - Centraal Station - Nieuwe Westen - Marconiplein - Koemarkt - Schiedam Woudhoek
2
Beverwaard - Lombardijen - Breeplein - Maashaven - Charlois
3
Diergaarde Blijdorp - Centraal Station - Beurs - Blaak - Oostplein - De Esch
4
Hillegersberg - Station Noord - Oude Noorden - Centraal Station - Nieuwe Westen - Marconiplein - Koemarkt - Broersvest
5
Willemsplein - Centraal Station - Oude Noorden - Schiebroek
6
Spangen - Marconiplein - Schiemond - Beurs - Centraal Station - Oude Noorden - Station Noord - Kleiweg
7
Spangen - Nieuwe Westen - Centraal Station - Oude Noorden - Kralingen - Burg. Oudlaan
9
Schiemond - Parkhaven - Nieuwe Westen - Centraal Station - Oude Noorden - Kralingen - Burg. Oudlaan
12
Maashaven - Breeplein - Lombardijen - Groene Tuin
Spitstram
Bus
32
Overschie - Nieuwe Westen - Blaak - Noordereiland
33
Centraal Station - Blijdorp - Overschie - Rotterdam Airport (Zestienhoven)
34
Alexander - Prinsenland - Kralingse Zoom - IJsseldijk - Kralingse Veer - Capelle aan den IJssel
35
Station Noord - Schiebroek - Hillegersberg - Terbregge - Ommoord - Zevenkamp
38
Schiedam-Rotterdam West - Spangen - Nieuwe Westen - Centraal Station - Oude Noorden - Crooswijk
39
Station Noord - Blijdorp - Nieuwe Westen - Maastunnel - Charlois - Waalhaven
40
Schiedam - Spaanse Polder - Overschie - Zestienhoven - Kleiweg - Station Noord (- Veilingweg - Station Noord)
45
Sint Franciscus Gasthuis - Kleiweg - Blijdorp - Centraal Station - Nieuwe Westen - Spangen - Spaanse Polder - Bedrijvenpark Noord-West
48
Lombardijen - IJsselmonde - Kralingse Zoom - Prinsenland - Station Alexander - Ommoord
49
Centraal Station - Blaak - Noordereiland - Feijenoord - Sportdorp - IJsselmonde
52
Schiedam Station - Koemarkt - Nieuwland - Groenoord - Vlaardingen Holy - Liesveldviaduct - Westerhoofd
53
Kethel - Groenoord - Nieuwland - Koemarkt - Schiedam Station - 's-Graveland
54
West - Schiedam Station - Koemarkt - De Gorzen
56
Vlaardingen West - Liesveldviaduct - Vlaardingen Oost - Holy
65
Poortugaal -> Delta Ziekenhuis -> Rhoon -> Poortugaal - Hoogvliet - Pernis
66
Pendrecht - Slinge - Zuidplein - Hillevliet - Station Zuid - Feijenoord
68
Zuidplein - Charlois - Waalhaven - Heyplaat
69
Zuidplein - Slinge - Waalhaven (- E.C.T.) - Pernis
70
Zuidplein - Slinge - Lombardijen - Clara Ziekenhuis
72
Zuidplein - Hillevliet - Sportdorp - IJsselmonde
75
Zuidplein - Hillevliet - Sportdorp - IJsselmonde
76
IJsselmonde - Lombardijen - Groene Zoom - Zuidplein - Charlois - Dokhaven
77
Carnisse - Slinge - Hilledijk - Hillevliet - Rijnhaven - Katendrecht
78
Zalmplaat -> Metro Hoogvliet -> Sprong -> Oude Wal -> Metro Hoogvliet -> Zalmplaat
79
Zalmplaat -> Metro Hoogvliet -> Oude Wal -> Sprong -> Metro Hoogvliet -> Zalmplaat
99
(Kralingse Zoom -> Veenweg ->) Kralingse Zoom -> Toepad -> IJsseldijk -> Toepad -> Kralingse Zoom
Nachtbus
N1
Overschie - Blijdorp - Centraal Station - Oude Noorden - Crooswijk - Station Alexander - Ommoord - Zevenkamp
N2
Centraal Station - Nieuwe Westen - Schiedam - Vlaardingen
N3
Centraal Station - Nieuwe Westen - Schiedam - Vlaardingen
N4
Centraal Station - Blaak - Kralingen - Kralingse Veer - Capelle aan den IJssel - Station Alexander
N5
Centraal Station - Oude Noorden - Kralingen - Prinsenland - Capelle Schollevaar - Alexander - Ommoord - Hillegersberg - Schiebroek - Centraal Station
N6
Centraal Station - Schiebroek - Hillegersberg - Ommoord - Alexander - Capelle Schollevaar - Prinsenland - Kralingen - Oude Noorden - Centraal Station
N8
Zuidplein - Waalhaven - Pernis - Hoogvliet
N9
Centraal Station - Centrum - Rijnhaven - Maashaven - Zuidplein - Groene Zoom - Lombardijen - IJsselmonde
N10
Zuidplein - Slinge - Rhoon - Poortugaal - Hoogvliet
N11
Zuidplein - Slinge - Lombardijen - Beverwaard
N12
Zuidplein - Hillesluis - Station Zuid - Feijenoord - Blaak - Centrum - Centraal Station
Categorieën
:
Stads- en streekvervoer 1989
Stads- en streekvervoer 1990
Dienstregeling RET
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Verwijzingen naar deze pagina
Verwante wijzigingen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie
Permanente koppeling
Paginagegevens
Deze pagina citeren