Lijn 33 Wommels De Terp - Leeuwarden Autobusstation
Voormalige buslijn 33 | |
Vervoerder(s) | LAB, LABO, FRAM |
Regio | Zuidwest-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 8 november 1970 t/m 27 mei 1972 |
Voorganger(s) | 3 |
Opvolger(s) | 33 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 33 was een buslijn die reed tussen Wommels en Leeuwarden via Oosterend, Itens, Hennard, Schrins, Oosterlittens, Baard, Lions, Huins, Rewerd, Hoptille, Hijlaard, Jellum, Boksum, Deinum, Ritzumazijl en Marssum. Er waren enkele ritten die alleen tussen Oosterlittens en Leeuwarden reden. Op zondag was er in de ochtend een rit Oosterlittens naar Wommels en in de avond nog een rit van Wommels naar Oosterlittens.
Halte Niet alle haltes worden vermeld.
| ||
Wommels, De Terp | ||
Oosterend, Oosterend | ||
Itens, Kerk | ||
Hennaard, Hennaard | ||
Schrins, Schrins | ||
Oosterlittens, Plein | ||
Baard, Baard | ||
Lions, Lions | ||
Huins, Huins | ||
Rewerd, Rewerd | ||
Hoptille, Hoptille | ||
Hijlaard, Hijlaard | ||
Jellum, Jellum | ||
Boksum, Boksum | ||
Deinum, Station NS | ||
Ritsumazijl, Ritsumazijl | ||
Marssum, Marssum | ||
Leeuwarden, Westeinde | ||
Leeuwarden, Europaplein | ||
Leeuwarden, Frieslandhal | ||
Leeuwarden, Snekertrekweg | ||
Leeuwarden, Autobusstation |