Lijn 2 Nes Veerhaven - Buren Centrum
Buslijn 2 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Zuidoost-Fryslân en Wadden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea SLF 120 E VDL Citea SLFA 187 E |
Rijdt sinds | 10 januari 2017 |
Voorganger(s) | 132 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Dal | 1x/(2) uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 2 rijdt van Nes Dorp of de Veerhaven via Buren, Nes Strand en Nes Dorp naar de Veerhaven.
Dienstregeling
- Het traject wordt als volgt gereden: van Nes, Reeweg of Nes, Veerhaven wordt via Buren, de Zwarteweg en Nes Strand naar Nes, Reeweg of Nes, Veerhaven gereden.
- Op vrijdag en zaterdag in de zomerperioden worden de trajecten 1x/uur gereden. Op andere dagen en in de winterperiode is de frequentie 1x/2 uur.
- De bustijden zijn afhankelijk van de vertrek- en aankomsttijden van de boot.
Route
Halte | ||
↓ | Nes, Veerhaven | |
↓ | Nes, Reeweg | |
Nes, Molenplaat | ||
Nes, Polderweg | ||
Nes, Kardinaal de Jongweg | ||
70px | Buren, Pastoor Scholtenweg | |
Buren, Centrum | ||
Buren, Apart Hotel Kooiker | ||
Buren, Kiekduun/Klein Vaarwater | ||
Buren, Grauwe Duun | ||
Buren, Brouwerspad | ||
Buren, Willemspad | ||
Buren, Binnenduinweg | ||
Nes, Zwarteweg | ||
Nes, Hotels Nes/Ameland/Noordsee | ||
Nes, Ostrea | ||
Nes, Strand Nes | ||
Nes, Duinoord | ||
Nes, Ostrea | ||
Nes, Hotels Nes/Ameland/Noordsee | ||
Nes, Natuurcentrum/Bos en Duinzicht | ||
Nes, Noorderlicht | ||
Nes, Rixt van Donia | ||
70px | Nes, Centrum | |
↓ | Nes, Reeweg | |
Nes, Wagenborg | ||
↓ | Nes, Veerhaven |
Geschiedenis
Op 1 januari 2017 werden ook de concessies op de Waddeneilanden Vlieland, Terschelling en Ameland aan de nieuwe concessie Zuidoost-Fryslân en Wadden toegevoegd; op deze eilanden bleef Arriva de vervoerder. Met ingang van 10 januari 2017 werd lijn 132 vernummerd naar lijn 2. Verder waren er geen grote wijzigingen.