Lijn 433 Angeren Geldersch Oord - Nijmegen Wedren
Tijdelijke buslijn 433 | |
Vervoerder(s) | Breng (Hermes) |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Vierdaagsebus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Vierdaagse 2009 t/m 2017 |
Reden | Nijmeegse Vierdaagse |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 433 is een vroege Vierdaagsebus en is speciaal bedoeld voor wandelaars en rijdt van Angeren via Doornenburg, Gendt, Haalderen, Bemmel, Doornik en Lent naar Nijmegen.
Dienstregeling
- Op deze bussen zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale Blarenpas.
- Deze lijn vertrekt om 03:19, 04:19 en 05:19 uur vanuit Angeren.
Route
Halte | ||
↓ | Angeren, Geldersch Oord | |
Angeren, Kamervoort | ||
Angeren, Molenstraat | ||
Angeren, Sterrenberg | ||
Angeren, Boerenhoek | ||
Doornenburg, Stenen Palen | ||
Doornenburg, de Linge | ||
Doornenburg, Krakkedel | ||
Doornenburg, de Woerd | ||
Doornenburg, Rijnstraat | ||
Doornenburg, van Kol | ||
Doornenburg, Blauwe Hoek | ||
Gendt, Molenstraat | ||
Gendt, Olyhorststraat | ||
Gendt, Kapelstraat | ||
Gendt, Dwarsakker | ||
Gendt, Julianaplein | ||
Gendt, Markt | ||
Gendt, Baron van Gendtlaan | ||
Gendt, Kommerdijk | ||
Gendt, Kruisstraat | ||
Gendt, Industrieterrein | ||
Haalderen, Groenestraat | ||
Haalderen, Kolkweg | ||
Haalderen, Kerk | ||
Haalderen, Lage Zandsestraat | ||
Bemmel, De Essenpas | ||
Bemmel, Papenstraat | ||
Bemmel, Dorpsstraat | ||
Bemmel, Loostraat | ||
Bemmel, Parksingel | ||
Bemmel, Klein Rome | ||
Ressen, Kerkenhofstraat | ||
Ressen, P+R Waalsprinter | ||
↓ | Lent, Station Lent/Laauwikstraat | |
Nijmegen, Sint Canisiussingel | ||
↓ | Nijmegen, Wedren (Startplaats 4-daagse) |