Lijn 660 Duiven Schapenweide - Arnhem Gelredome
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 2 apr 2017 om 01:07
Tijdelijke buslijn 660 | |
Vervoerder(s) | Breng (Hermes) |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Voetbalbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Voetbalseizoen 2013 - 2016 |
Reden | Wedstrijden Vitesse |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | 10x/dag (alleen wedstrijddag) |
Zaterdag | 10x/dag (alleen wedstrijddag) |
Zondag | 10x/dag (alleen wedstrijddag) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 660 rijdt op wedstrijddagen van Vitesse van Duiven via Westervoort naar het Gelredome.
Dienstregeling
- Vier van de tien ritten startten in Westervoort.
Route
Halte | ||
↓ | Duiven, Schapenweide | |
Duiven, Dorp | ||
Duiven, Thuvine | ||
Duiven, Van Goyenstraat | ||
Duiven, Maststraat | ||
↓ | Westervoort, Het Ambacht | |
70px | Westervoort, Leigraaf | |
Westervoort, Lange Maat | ||
Westervoort, Ganzenpoel | ||
Westervoort, Nieuwhof | ||
Westervoort, Santacker | ||
Westervoort, Emmerik | ||
Westervoort, Sonnedach | ||
Westervoort, Sporthal de Pals | ||
Westervoort, Vredenburg | ||
↓ | Westervoort, Station Westervoort | |
↓ | Arnhem, Gelredome |