Lijn 199 Hardenberg Station - De Krim Hoofdweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 okt 2017 om 13:55
Voormalige buurtbuslijn 199 | |
Vervoerder(s) | DVM (1991), DVM/NWH (1992 - 1995), VEONN (1996 - 1998) Arriva (1998 - ...) Connexxion (... - 2010) |
Concessie | Noordoost Overijssel en Zwolle |
Regio | Salland |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 4 november 1991 t/m 28 augustus 2010 |
Voorganger(s) | onbekend |
Opvolger(s) | 599 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 199 reed van Hardenberg via Loozen, Gramsbergen en Ane naar De Krim.
Route
Halte | ||
Hardenberg, Station | ||
Hardenberg, Parkweg | ||
Hardenberg, Ziekenhuis | ||
Hardenberg, Baalder/Weversdijk | ||
Loozen, Westeindigerdijk | ||
Loozen, Bouwhuisweg | ||
Loozen, Lohnisweg | ||
Loozen, Loozen | ||
Gramsbergen, Kanaaldijk | ||
Gramsbergen, Station | ||
Gramsbergen, Hattemattestraat | ||
Gramsbergen, Welgelegen | ||
Ane, De Viersprong | ||
Ane, Aner Molen | ||
Ane, Slagenweg/Schansweg | ||
Ane, Slagenweg/Haarweg | ||
De Krim, Slagenweg/Lutteresweg | ||
De Krim, Horstra's Wijk | ||
De Krim, Marsstraat | ||
De Krim, Hoofdweg |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij de DVM op 4 november 1991.
In de Arriva Dienstregeling Zuid 1999/2000 werd er van maandag t/m zaterdag 1x per uur gereden. In de winterperiode van november 1999 tot april 2000 werd er een extra vroege rit van De Krim naar Hardenberg gereden van maandag t/m vrijdag.
Op 29 augustus 2010 is het lijnnummer gewijzigd in 599.