Lijn 4 Breda, Princenhage - Haagse Beemden
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 4 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | West-Brabant |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Breda |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 4, 6, 12 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2-4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Dal (vakantie) | 2-4x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 4 rijdt van Princenhage via de Heuvel, het Centrum en het Centraal Station naar de Haagse Beemden.
Dienstregeling
- In de vakantieperioden, op zondag, op zaterdagochtend en aan het begin van de avond (tot 21:00) wordt op het traject Centraal Station - Heksenwiellaan 2x/uur gereden. Tussen Woonboulevard en Centraal Station is de frequentie dan 4x/uur.
- Op de halte Heksenwiellaan is lijn 4 gekoppeld aan lijn 2.
Route
Halte | ||
Breda, Woonboulevard | ||
Breda, Liesboslaan | ||
Breda, Ambachtenlaan | ||
Breda, Doelen | ||
Breda, Nieuwe Heilaarstraat | ||
Breda, Dreef | ||
Breda, Hovenierstraat | ||
Breda, Burgemeester Sutoriusstraat | ||
Breda, Flierstraat | ||
Breda, Monseigneur Nolensplein | ||
Breda, Heuvelbrink | ||
Breda, Dr. Struyckenplein | ||
Breda, Bontekoestraat | ||
Breda, Amphia Ziekenhuis Langendijk | ||
Breda, Langendijk | ||
Breda, Graaf Hendrik III-laan | ||
Breda, Grote Spie | ||
Breda, Irenestraat | ||
Breda, Markendaalseweg | ||
Breda, Centrum | ||
Breda, Vlaszak | ||
Breda, Centraal Station | ||
Breda, Belcrumweg | ||
Breda, Konijnenberg | ||
Breda, Spinveld | ||
Breda, De Donk | ||
Breda, Heienlangdonk | ||
Breda, Somerweide | ||
Breda, Noorthbergmoeren | ||
Breda, Cannaertserf | ||
Breda, Komoord | ||
Breda, Dwarsdijk | ||
Breda, Emerparklaan | ||
Breda, Heksenwiellaan |
Geschiedenis
- Op 11 december 2016 werd de stadsdienst van Breda flink gewijzigd. De nieuwe lijn 4 bleef wel rijden tussen het Centraal Station en Princenhage, maar nam vanaf het Centraal Station het traject over van lijn 6 en 12 en ging naar de Haagse Beemden rijden. De oude route naar de Hoge Vucht werd overgenomen door de nieuwe lijnen 1 en 2.