Lijn 817 Edam Busstation - Zaandam Zaanse Schans
Buslijn 817 | |
Vervoerder(s) | EBS |
Concessie | Waterland |
Lijnsoort | Snelbus |
Formule | |
Materieel | Scania Omnilink |
Rijdt sinds | 1 juli 2016 t/m 31 augustus 2016 |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zaterdag (vakantie) | 2x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Zondag (vakantie) | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 817 rijdt van Edam via Volendam en Katwoude naar de Zaanse Schans.
Dienstregeling
- Deze buslijn staat bekend onder de naam Old Holland Tour.
- Deze buslijn rijdt tussen circa 10:40 en 16:10 uur, twee keer per uur.
- Connexxion en EBS zijn gezamenlijk een pilot gestart voor deze buslijn tijdens de zomer van 2016. De buslijn wordt volledig uitgevoerd door EBS.
Tarief
- Een enkele reis met deze lijn kost €5,-
- Een dagkaart kost €12,50 en deze is ook geldig op de lijnen 316 en 391 / 891 zodat een volledig rondje Amsterdam - Zaanse Schans - Edam / Volendam - Amsterdam vv. kan worden gemaakt.
- Andere vervoerbewijzen zijn niet geldig op deze lijn (maar uiteraard wel op de lijnen 316 en 391 / 891).
Route
Halte | ||
Edam, Busstation | ||
Volendam, Julianaweg/Centrum | ||
Volendam, Marinapark | ||
Katwoude, Hotel Volendam | ||
Zaandam, Zaanse Schans |
Geschiedenis
Lijn 817 ontstond op 1 juli 2016 en rijdt als proef tijdens de zomer van 2016 tussen Edam, Volendam en de Zaanse Schans.