Lijn 633 Nijmegen Centraal - Angeren Geldersch Oord
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 mrt 2017 om 11:15
Tijdelijke nachtbuslijn 633 | |
Vervoerder(s) | Breng (Hermes) |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Vierdaagse 2016 |
Reden | Nijmeegse Vierdaagse |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 2x/nacht |
Dinsdagnacht | 2x/nacht |
Woensdagnacht | 2x/nacht |
Donderdagnacht | 2x/nacht |
Vrijdagnacht | 2x/nacht |
Zaterdagnacht | 2x/nacht |
Zondagnacht | 2x/nacht |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn 633 is een Vierdaagse nachtbus en rijdt van Nijmegen via Ressen, Bemmel, Haalderen, Gendt en Doornenburg naar Angeren.
Route
Let op: Deze nachtbus rijdt alleen gedurende de Nijmeegse Vierdaagse.
Halte | ||
↓ | Nijmegen, Centraal Station | |
Nijmegen, Sint Canisiussingel | ||
↓ | Lent, Station Lent/Laauwikstraat | |
Ressen, P+R Waalsprinter | ||
Ressen, Kerkenhofstraat | ||
Bemmel, Klein Rome | ||
Bemmel, de Timp | ||
Bemmel, Loostraat | ||
Bemmel, Dorpsstraat | ||
Bemmel, Papenstraat | ||
Bemmel, De Essenpas | ||
Haalderen, Lage Zandsestraat | ||
Haalderen, Kerk | ||
Haalderen, Kolkweg | ||
Haalderen, Groenestraat | ||
Gendt, Industrieterrein | ||
Gendt, Kruisstraat | ||
Gendt, Kommerdijk | ||
Gendt, Baron van Gendtlaan | ||
Gendt, Markt | ||
Gendt, Julianaplein | ||
Gendt, Dwarsakker | ||
Gendt, Kapelstraat | ||
Gendt, Olyhorststraat | ||
Gendt, Molenstraat | ||
Doornenburg, Blauwe Hoek | ||
Doornenburg, van Kol | ||
Doornenburg, Rijnstraat | ||
Doornenburg, de Woerd | ||
Doornenburg, Krakkedel | ||
Doornenburg, de Linge | ||
Doornenburg, Stenen Palen | ||
Angeren, Boerenhoek | ||
Angeren, Sterrenberg | ||
Angeren, Molenstraat | ||
Angeren, Julianastraat | ||
Angeren, Kamervoort | ||
↓ | Angeren, Geldersch Oord |