Lijn SB1 Mönchengladbach, Hauptbahnhof - Regiopark 3
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 17 jul 2016 om 14:13
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn SB1 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NEW MöBus |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Snelbus |
Stadsdienst | Mönchengladbach |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro (G) MAN Lion's City (G) Solaris Urbino |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 0-2x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-2x/uur (tot 20:30) |
Avond (weekend) | rijdt niet |
Zaterdag | 0-2x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn SB1 rijdt van Hauptbahnhof via Rheydt en Wickerath naar Sasserath.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag wordt er altijd 2x/uur gereden.
- Het traject tussen Wickrath en het Regiopark wordt uitsluitend tussen 12:30 en 14:30 uur bediend en tijdens de spitsuren.
Route
Halte | ||
Mönchengladbach, Hauptbahnhof/Europaplatz | ||
Mönchengladbach, Bismarckplatz | ||
Mönchengladbach, Hermges | ||
Mönchengladbach, Hochschule | ||
Mönchengladbach, Marienplatz | ||
Mönchengladbach, Rheydt Hauptbahnhof | ||
Mönchengladbach, Reststrauch | ||
Wickrath, Am Ringofen | ||
Wickrath, Markt | ||
Wickrath, Schlossbad Niederrhein | ||
Mönchengladbach, Regiopark I | ||
Mönchengladbach, Regiopark II | ||
Mönchengladbach, Regiopark III |
Geschiedenis
Op 10 juli 2016 werd lijn SB1 verlengd van Regiopark II naar de nieuwe halte Regiopark III.