Lijn 66 Zaandam Station NS - Westzaan Raadhuis
Voormalige buslijn 66 | |
Vervoerder(s) | NZH, Connexxion |
Regio | Zaanstreek en Waterland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 66 reed van Zaandam naar Westzaan.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Zaandam, Station | ||
Zaandam, Albert Heijnweg | ||
Westzaan, Overtoom/Zuideinde | ||
Westzaan, De Kwaker | ||
Westzaan, Raadhuis |
Geschiedenis
Deze lijn is op een onbekend moment ontstaan tussen 1993 en 1995.
In de dienstregeling 1995/1996 werd in de spitsuren 1x/uur gereden, op alle overige momenten (behalve 's avonds) 1x per 2 uur. Dagelijks reed om 23:40 één retourrit.
In de dienstregeling 1997/1998 reed de rit van 23:40 alleen nog richting Westzaan en reed deze rit alleen indien er instappers waren bij station Zaandam. Zo niet, dan verviel deze rit.
Mogelijk vervielen de ritten op zondag vanaf 2003.