Lijn 601 Den Ham Driesprong - Almelo Noordikslaan
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 11 dec 2015 om 11:27
Buslijn 601 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Citea VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 5 januari 2015 |
Opvolger(s) | 601 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 601 rijdt van Den Ham via Daarle naar Almelo.
Dienstregeling
- Ochtendspits: De gehele week rijdt er één rit van Den Ham naar Almelo. Op dinsdag rijdt de rit een uur later dan normaal.
- Middagspits: Op dinsdag rijdt er één rit van Almelo naar Den Ham, op vrijdag rijdt er één rit van Almelo naar Daarlerveen. De rest van de week rijden er twee ritten: één van Almelo naar Vroomshoop en één van Almelo naar Daarlerveen.
- Deze lijn rijdt alleen in de wintermaanden tussen de herfst- en de meivakantie.
Route
's Ochtend
Halte | ||
↓ | Den Ham, Driesprong | |
Daarle, Gereformeerde Kerk | ||
Hoge Hexel, Sliepersdijk | ||
↓ | Almelo, Noordikslaan |
's Middags
Halte | ||
↓ | Almelo, Noordikslaan | |
Vriezenveen, Zuivelfabriek | ||
Westerhaar, Sluiskade | ||
↓ | Westerhaar, Busstation | |
Vroomshoop, Tonnendijk | ||
↓ | Vroomshoop, Beatrixstraat | |
Hoge Hexel, Sliepersdijk | ||
Daarle, Gereformeerde Kerk | ||
Den Ham, Driesprong | ||
↓ | Den Ham, Gereformeerde Kerk | |
Vroomshoop, President Kennedystraat | ||
Vroomshoop, Beatrixstraat | ||
Vroomshoop, Tonnendijk | ||
↓ | Daarlerveen, Kerkstraat |
Geschiedenis
Op 5 januari 2015 werd de dienstregeling van deze lijn gewijzigd.