Lijn 171 Zwolle Busstation/NS - Emmeloord Busstation
Voormalige snelbuslijn 171 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | IJsselmond (2005-2013) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Volvo 8700 |
Periode | ... t/m 8 december 2012 |
Opvolger(s) | 171 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 171 reed van Zwolle via Hasselt, Zwartsluis, Zieltje, Sint Jansklooster, Vollenhove en Marknesse naar Emmeloord.
Dienstregeling
- In de ochtendspits begon één rit in Blokzijl.
Route
Halte | ||
Zwolle, Station | ||
Zwolle, Eekwal/Centrum | ||
Zwolle, Harm Smeengekade | ||
Zwolle, IJsselhallen | ||
Zwolle, WRZV-hal | ||
Zwolle, Blaloweg/Voorsterweg | ||
Zwolle, Nieuwe Hasselterweg | ||
Hasselt, Industrieweg | ||
Hasselt, Scheepswerf | ||
Hasselt, Stadsweg | ||
De Velde, Kloosterziel | ||
Zwartsluis, De Velde | ||
Zwartsluis, Kranerweerd | ||
Zwartsluis, Nieuwesluis | ||
Zwartsluis, Busstation | ||
Zwartsluis, Westeinde - Rotonde | ||
Zieltje, De Noorde | ||
Zieltje, Zieltje | ||
Zieltje, De Krieger | ||
Sint Jansklooster, Dennenbos | ||
Sint Jansklooster, Oldenhof Kadoelerweg | ||
Sint Jansklooster, Halleweg | ||
Sint Jansklooster, Zuurbeek | ||
Vollenhove, Weyert | ||
Vollenhove, Clarenberglaan | ||
Vollenhove, Zwembad | ||
Marknesse, Vollenhoverweg/NOP | ||
Marknesse, Vollenhoverweg 25a | ||
Marknesse, Vollenhoverweg 19a | ||
Marknesse, Vollenhoverweg 20 | ||
Marknesse, Blokzijlerweg West | ||
Marknesse, Vollenhoverweg 12 | ||
Marknesse, Vollenhoverweg 2 | ||
Marknesse, Noordzoom | ||
Marknesse, Busstation | ||
Marknesse, Noordzoom | ||
Marknesse, Steenwijkerweg 2 | ||
Marknesse, Steenwijkerweg 8 | ||
Marknesse, Steenwijkerdwarsweg | ||
Marknesse, Steenwijkerweg 20a | ||
Marknesse, Steenwijkerweg 23 | ||
Marknesse, Uiterdijkenweg | ||
Blokzijl, Busstation | ||
Marknesse, Boslaan | ||
Marknesse, Luttelgeesterweg | ||
Emmeloord, H.D. Louweshoeve | ||
Emmeloord, Lindeweg | ||
Emmeloord, Ecopark | ||
Emmeloord, Emmeloord-Oost | ||
Emmeloord, Lange Dreef | ||
Emmeloord, Kettingstraat | ||
Emmeloord, Busstation |
Geschiedenis
In de dienstregeling 2005 werd op maandag t/m vrijdag overdag eenmaal per uur gereden over het hele traject, in de spitsrichting reed een enkele extra rit en begon/eindigde soms in Vollenhove.
Vanaf 26 augustus 2007 vervielen alle ritten in de daluren, daarentegen werd in de spitsuren inmiddels tweemaal per uur gereden. De ritten begonnen/eindigden afwisselend in Vollenhove, Marknesse of Blokzijl.
Met de opening van de nieuwe Hanzelijn op 9 december 2012 werd het lijnennet op de reisrelaties Dronten - Kampen en Kampen - Emmeloord - Zwolle aangepast. Vanwege de magere bezetting op lijn 171 werd de lijn vanaf 9 december 2012 ingekort tot het traject Zwolle - Vollenhove. Reizigers van/naar Emmeloord kunnen gebruik maken van lijn 71 of 141.
- Voormalige lijn 171
- Voormalige buslijnen
- Concessie IJsselmond (2005-2013) (voormalige lijnen)
- Pagina's met onjuiste bestandskoppelingen
- Plaats Zwolle
- Station Zwolle
- Plaats Zwartsluis
- Zwartsluis Busstation
- Plaats Marknesse
- Marknesse Busstation
- Plaats Blokzijl
- Blokzijl Busstation
- Plaats Emmeloord
- Emmeloord Busstation