Lijn 160 Aarschot Station - Heist-op-den-Berg Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 mei 2017 om 08:34
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 160 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Van Hool New AG300 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 160 rijdt van Aarschot via Begijnendijk en Booischot naar Heist-op-den-Berg.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden er twee ritten van Heist-op-den-Berg naar Aarschot en één rit van Aarschot naar Heist-op-den-Berg.
- In de middagspits rijdt er één rit in beide richtingen.
- Op woensdag rijden de ritten die in de middagspits rijden niet in plaats daarvan rijdt er rond het middaguur één rit in beide richtingen.
- In de schoolrichting rijdt er één rit van of naar het College in Heist-op-den-Berg.
- In de spitsrichting rijdt één of rit(ten) via Aarschot Bekaf.
Route
Halte | ||
Aarschot, Station | ||
Aarschot, Gilsonplein | ||
Aarschot, Sancta Maria | ||
Aarschot, Kerk | ||
Aarschot, Moederhuis | ||
Aarschot, Sint-Jozefscollege | ||
Aarschot, Atheneum | ||
70px | Aarschot, Damiaaninstituut | |
Aarschot, Bekaf | ||
Aarschot, Withuisstraat | ||
Aarschot, Bloemsehoeve | ||
Aarschot, Literstraat | ||
Aarschot, Nonnenhoefstraat | ||
Begijnendijk, Waterstraat | ||
Begijnendijk, Haltestraat | ||
Begijnendijk, Puttestraat | ||
Begijnendijk, Kerk | ||
Begijnendijk, De Bruynlaan | ||
Begijnendijk, Dorpstraat | ||
Begijnendijk, Mechelbaan | ||
Booischot, Kleine Steenweg | ||
Booischot, Pijpelstraat | ||
Booischot, Pijpelheide Kerk | ||
Booischot, Spaanderstraat | ||
Booischot, Het Broek | ||
Booischot, Grote Braamstraat | ||
Heist-op-den-Berg, Bollostraat | ||
Heist-op-den-Berg, Gommerijnstraat | ||
Heist-op-den-Berg, Goor Kerk | ||
Heist-op-den-Berg, Wipstraat | ||
Heist-op-den-Berg, Liersesteenweg | ||
Heist-op-den-Berg, Heide Lo station | ||
Heist-op-den-Berg, Oudestraat | ||
Heist-op-den-Berg, Kruispunt Lo | ||
Heist-op-den-Berg, Eugeen Woutersstraat | ||
Heist-op-den-Berg, Noordstraat | ||
Heist-op-den-Berg, OCMW | ||
Heist-op-den-Berg, Station | ||
Heist-op-den-Berg, Kapel | ||
Heist-op-den-Berg, College |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn werden praktisch alle ritten met ingang van 1 september 2012 opgeheven. Slechts enkele schoolritten voor het Heilig Hart in Heist-op-den-Berg en het Damiaaninstituut in Aarschot bleven gehandhaafd. Buiten de spitsuren rijdt de lijn niet, dan rijdt de belbus.