Lijn 667 Kerkdriel Kerkstraat - Zaltbommel SG Cambium
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 31 mei 2015 om 18:00
Buslijn 667 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 667 rijdt van Kerkdriel via Alem en Rossum naar Zaltbommel.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt er een rit van Rossum naar Zaltbommel Station en een rit van Kerkdriel naar Zaltbommel SG Cambium.
- In de middag rijden drie ritten van Zaltbommel SG Cambium naar Kerkdriel.
Route
Halte | ||
Kerkdriel, Kerkstraat | ||
Kerkdriel, Iperakkeren | ||
Kerkdriel, Ronde Morgen | ||
Kerkdriel, Kruidenlaan | ||
Kerkdriel, Kloosterstraat | ||
Alem, Kerk | ||
Alem, Rotonde | ||
Rossum, De Vaste Burcht | ||
Rossum, Julianaweg | ||
Alem, Rotonde | ||
Zaltbommel, Station | ||
Zaltbommel, Oude Bosscheweg | ||
Zaltbommel, Gemeentekantoor | ||
Zaltbommel, Hotel Zaltbommel | ||
Zaltbommel, Rotonde Hogeweg | ||
Zaltbommel, Nieuwe Tijningen/Steenweg | ||
Zaltbommel, SG Cambium |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 werd de route in Zaltbommel lichtelijk gewijzigd.