Lijn 168 Strijen Julianastraat - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
Voormalige buslijn 168 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee (2002-2007) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 december 2007 |
Opvolger(s) | 667 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 168 reed van Strijen via Cillaarshoek, Maasdam, Puttershoek en Heinenoord naar Oud-Beijerland.
Route
Halte | ||
Strijen, Julianastraat | ||
Strijen, Politiebureau | ||
Strijen, Boompjesstraat | ||
Strijen, Leeuwerikstraat | ||
Strijen, Kievitstraat | ||
Strijen, Nieuwestraat | ||
Strijen, Boomgaard | ||
Strijen, Walewegje | ||
Strijen, Molenweg | ||
Cillaarshoek, Neely Hoeve | ||
Cillaarshoek, Dorp | ||
Cillaarshoek, Gatsedijk | ||
Maasdam, 's-Gravendeelseweg | ||
Maasdam, Lageweg | ||
Maasdam, Sportlaan | ||
Maasdam, Gemeentehuis | ||
Puttershoek, Sportlaan | ||
Puttershoek, Kastanjelaan | ||
Puttershoek, G. de Voslaan | ||
Puttershoek, Suikerfabriek | ||
Puttershoek, De Tol | ||
Blaaksedijk, Oost | ||
Heinenoord, Mollekade | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Oud-Beijerland, Poortwijk | ||
Oud-Beijerland, Sportlaan | ||
Oud-Beijerland, Julianastraat | ||
Oud-Beijerland, Pr. Irenestraat | ||
Oud-Beijerland, Steenenstraat | ||
Oud-Beijerland, K. Doormanstraat | ||
Oud-Beijerland, W. van Vlietstraat | ||
Oud-Beijerland, Scholengemeenschap |
Geschiedenis
Op 1 januari 2008 ging de concessie Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee over naar Arriva, die zij een half eerder gewonnen had op basis van de dienstregeling uitbreiding en inzet van nachtbussen. De zittende vervoerder Connexxion verloor hiermee wederom een gebied, waar zijn rechtsvoorgangers jaren lang reden.
De schoolbus tussen Oud-Beijerland en Strijen bleef bestaan, maar kreeg vanaf die datum het nieuwe lijnnummer 667 als verwijzing naar de reguliere lijn die overdag over het grootste deel van het traject rijdt.