Lijn 604 Ouddorp Bernhardweg - Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan (2008-2015)
Buslijn 604 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 604 rijdt van Ouddorp via Goedereede en Stellendam naar Hellevoetsluis.
Route
Halte | ||
Ouddorp, Bernhardweg | ||
Ouddorp, Hoge Pad | ||
Ouddorp, Hofdijksweg | ||
Ouddorp, Station | ||
Ouddorp, Kerkhoek | ||
Goedereede, Vissersweg | ||
Stellendam, Busstation | ||
Hellevoetsluis, Provinciale Weg/Voorweg | ||
Hellevoetsluis, Provinciale Weg/Smitsweg | ||
Hellevoetsluis, Amnesty Internationallaan |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Met ingang van 28 oktober 2013 ging de ochtendrit vanaf Ouddorp ook stoppen in Stellendam i.p.v. er langs te rijden.