Lijn 8 Alkmaar, Station - Hamsterkoog
Buslijn 8 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | VDL Berkhof Procity |
Frequenties
| |
Spits | 2x/ochtendspits (ri. Beverkoog) 1x/middagspits (ri. Station) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 8 rijdt van station Alkmaar via Huiswaard, station Alkmaar Noord en Nollen naar industrieterrein Beverkoog.
In de ochtendspits wordt uitsluitend 2x/uur naar de Beverkoog gereden en in de middagspits wordt uitsluitend 1x/uur naar station Alkmaar gereden.
Route
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Tesselsebrug | ||
Alkmaar, Pettemerstraat | ||
Alkmaar, Bregwaard | ||
Alkmaar, Rekerdijk | ||
Alkmaar, Rijperwaard | ||
Alkmaar, Station Noord | ||
Alkmaar, De Nollen | ||
Alkmaar, Beverkoog | ||
Alkmaar, Robbenkoog | ||
Alkmaar, Vossenkoog | ||
Alkmaar, Marterkoog | ||
Alkmaar, Lemmingkoog | ||
Alkmaar, Hazenkoog | ||
Alkmaar, Hamsterkoog |
Geschiedenis
Bij aanvang van de nieuwe concessie Noord-Holland Noord op 14 december 2008 werd een nieuwe spitsbus geïntroduceerd tussen station Alkmaar en Industrieterrein Beverkoog.