Deventer
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 10 sep 2009 om 18:32 (→Overig Openbaar Vervoer: Layout)
Station Deventer | |
---|---|
Plaats | Deventer |
Verkorting | Dv |
FE-code | 173 |
Vervoerder(s) | NS Reizigers |
Reisinformatie | Actuele vertrektijden |
Het station van Deventer, geopend op 5 augustus 1865, ligt op de kruising van de spoorlijn tussen Arnhem en Zwolle enerzijds en de spoorlijn tussen Apeldoorn en Almelo anderzijds.
Inhoud
Dienstregeling
Richting Apeldoorn
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.04 | 7000 | Apeldoorn | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.08 | 1500 | Amsterdam Centraal | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.15 | 1700 | Rotterdam Centraal/Den Haag Centraal | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.34 | 7000 | Apeldoorn | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.38 | 1500 | Amsterdam Centraal | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.45 | 1600 | Schiphol (even uren) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.45 | 140 | Schiphol (oneven uren - vanaf 13.45, zo 15.45) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.45 | 240 | Schiphol (oneven uren - tot 11.45, zo 13.45) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Almelo
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.20 | 1600 | Enschede (oneven uren) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.20 | 140 | Berlin Ostbahnhof (even uren, tot 16.20) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.20 | 240 | Berlin Ostbahnhof (even uren, vanaf 18.20) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.27 | 7000 | Enschede | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.50 | 1700 | Enschede | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.57 | 7000 | Enschede | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Zwolle
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.20 | 3600 | Zwolle | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.50 | 3600 | Zwolle | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Zutphen
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.14 | 3600 | Roosendaal | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.44 | 3600 | Roosendaal | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
De serie 140/240 rijdt elke 2 uur. Als deze niet rijdt, rijdt de serie 1600
Let op: bovengenoemde vertrektijden en -sporen kunnen in de vroege ochtend, in de late avond of in het weekend anders zijn. Kijk voor meer informatie op de pagina van de desbetreffende treinserie en raadpleeg voor vertrek altijd een reisplanner.
Openbaar Vervoer
Deventer | |
---|---|
Plaats | Deventer |
Concessie(s) | Salland, Veluwe, Achterhoek |
Vervoerder(s) | Connexxion, Veolia, Syntus |
Vorm | Perronbusstation |
Type | Statisch |
Stadsbus (Connexxion)
- 1: Station > Rivierenwijk > Blauwenoord > Graveland > Het Jeurlink > Ziekenhuis > Station
- 2: Station - Borgele - Platvoet
- 3: Station - Zandweerd - Platvoet
- 4: Deventer - Schalkhaar - Heeten
- 5: Station > Ziekenhuis > Het Jeurlink > Graveland > Blauwenoord > Rivierenwijk > Station
- 6: Deventer - Bathmen (- Holten)
- 7: Station > Bergweide > Kloosterlanden > Het Snipperling > Station (spits)
- 8: Station > Centrum > Station
Streekbus (Connexxion)
Buurtbus (Connexxion)
Streekbus (Syntus)
- 56: Deventer - Epse - Harfsen - Lochem - Barchem - Borculo
- 81: Deventer - Epse - Gorssel - Quatrebras - Eefde - Zutphen