Lijn 691 Boven-Hardinxveld Werkendamseveer - Rotterdam Zuidplein
Buslijn 691 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Wright Commander, VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 691 rijdt van de halte Werkendamseveer in Boven-Hardinxveld via Hardinxveld-Giessendam, Sliedrecht, de A15 en Ridderkerk naar het Zuidplein in Rotterdam.
Route
Halte | ||
↓ | Boven-Hardinxveld, Werkendamseveer | |
Boven-Hardinxveld, Burg. de Boerstichting | ||
Boven-Hardinxveld, Juliana van Stolbergstraat | ||
Boven-Hardinxveld, Seolto | ||
Boven-Hardinxveld, Rivierdijk | ||
Hardinxveld, Sluisweg | ||
Hardinxveld, Nieuweweg / Dijk | ||
Hardinxveld, Viaduct | ||
Hardinxveld-Giessendam, Wieling | ||
Hardinxveld-Giessendam, Pauwtjesmolen | ||
↓ | Hardinxveld-Giessendam, Station | |
Giessendam, Weideveld | ||
Giessendam, Merwedestichting | ||
Giessendam, Wibautstraat | ||
Giessendam, Marsstraat | ||
Giessendam, Apollostraat | ||
Giessendam, Peulenlaan | ||
Sliedrecht, Synagoge | ||
Sliedrecht, Watertoren | ||
Sliedrecht, Stormrand | ||
Sliedrecht, Nachtegaallaan | ||
Sliedrecht, Burg. Feitsmapark | ||
Sliedrecht, Talmastraat | ||
↓ | Sliedrecht, Burg. Winklerplein | |
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Lekstraat | ||
Sliedrecht, Maaslaan | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Deltalaan | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Craijensteijn | ||
Ridderkerk, P+R Oudelande | ||
Ridderkerk, Donkerslootweg | ||
Ridderkerk, Sportlaan | ||
Rotterdam, Cannenburchstraat | ||
Rotterdam, Akkeroord | ||
↓ | Rotterdam, Keizerswaard | |
Rotterdam, Klein Nieuwland | ||
Rotterdam, Kreekhuizenlaan | ||
↓ | Rotterdam, Station Lombardijen | |
Rotterdam, Spinozaweg | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
↓ | Rotterdam, Zuidplein |