Lijn 143 Hoorn Station NS - Enkhuizen Station NS
Voormalige buslijn 143 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 29 mei 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 143 reed van Hoorn via Zwaag, Zwaagdijk, Wervershoof en Andijk naar Enkhuizen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, Streekziekenhuis | ||
Hoorn, Blokmergouw | ||
Zwaag, Postkantoor | ||
Zwaagdijk, Van Diepen | ||
Wervershoof, Gemeentehuis | ||
Wervershoof, Kagerbos | ||
Andijk, Hoekweg/Kleingouw | ||
Andijk, Bejaardencentrum | ||
Andijk, Middenweg | ||
Andijk, De Toekomst | ||
Enkhuizen, Zwaluwweg | ||
Enkhuizen, Station NS |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1990/1991 werd de hele week een basisuurdienst over het hele traject gereden. In de (brede) spitsuren en op zaterdag overdag werd binnen Enkhuizen elk half uur gereden. Op maandag t/m vrijdagmiddag en zaterdag overdag werd tussen Hoorn en Andijk een half uurdienst gereden in combinatie met lijn 148.
Op 29 mei 1999 ging de exploitatie over naar Connexxion, het lijnnummer werd gewijzigd naar 43.