Lijn 43 Utrecht Centraal Station - Driebergen Hubertuslaan
Voormalige buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Regiovervoer Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten Alliance |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 43 reed van Utrecht via Bunnik en Odijk naar Driebergen.
In de spits- en daluren werd 1x/uur het gehele traject gereden 1x/uur alleen binnen Driebergen.
Route
Halte | ||
Utrecht, CS / Busstation Zuid | ||
Utrecht, Bleekstraat | ||
Utrecht, Sterrenwijk | ||
Utrecht, Rubenslaan | ||
Utrecht, Stadionlaan | ||
Utrecht, Stadion Galgenwaard | ||
Utrecht, Laan van Maarschalkerweerd | ||
Utrecht, Koningsweg/A27 | ||
Utrecht, Koningsweg 175 | ||
Bunnik, Oud Amelisweerd | ||
Bunnik, Rhijnauwenselaan | ||
Bunnik, Van Zijldreef | ||
Bunnik, Cemtrum | ||
Bunnik, Kosterijland | ||
Odijk, Gemeentehuis | ||
Odijk, Jodichemdreef | ||
Odijk, De Vork | ||
Odijk, Rijneiland | ||
Odijk, Weteringwaard | ||
Odijk, Eikelaar | ||
Odijk, Gaspeldoorn | ||
Odijk, Rijnseweg | ||
Driebergen, Station Driebergen-Zeist | ||
Driebergen, Loolaan/A12 | ||
Driebergen, Hoofdstraat | ||
Driebergen, van Asch van Wijklaan | ||
Driebergen, Boterbloem | ||
Driebergen, Damhertlaan | ||
Driebergen, Engelenburg | ||
Driebergen, Schippersdreef | ||
Driebergen, De Grutto | ||
Driebergen, De Wouw | ||
Driebergen, Sint Hubertuslaan |
Geschiedenis
Aanvankelijk (niet meer in 2003) reed de lijn op zondag ook nog 4x per dag per richting tussen station Driebergen-Zeist en de Wildbaan.