Lijn 648 Hoogwoud Gemeentehuis - Hoorn Nieuwe Steen
Voormalige buslijn 648 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 30 mei 1999 t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 648 reed van Hoogwoud via Opmeer, Spanbroek en Wadway naar Hoorn.
Deze lijn reed alleen in de ochtendspits richting Hoorn. In de middagspits konden reizigers gebruik maken van de lijnencombinatie 48/49.
Route
Halte | ||
Hoogwoud, Gemeentehuis | ||
Hoogwoud, De Lindenhof | ||
Hoogwoud, Herenweg | ||
Hoogwoud, De Stolp | ||
Hoogwoud, De Dars | ||
Hoogwoud, A. van Beierenstraat | ||
Hoogwoud, Koningspade | ||
Opmeer, Akkerwinde | ||
Opmeer, Planetenlaan | ||
Opmeer, Pinksterbloem | ||
Opmeer, Gemeentehuis | ||
Opmeer, Breestraat | ||
Opmeer, Pastoor Meriusstraat | ||
Opmeer, Verzetstraat | ||
Spanbroek, Spanbroekerweg | ||
Spanbroek, Kerk | ||
Spanbroek, Nooitgedacht | ||
Spanbroek, Huibers | ||
Wadway, Zetorservice | ||
Wadway, Tramweg | ||
Hoorn, Oscar Romero | ||
Hoorn, Barnsteen | ||
Hoorn, Copernicus | ||
Hoorn, Nieuwe Steen |
Geschiedenis
Op 30 mei 1999 was de fusie tot Connexxion een feit. De voormalige lijn 235 werd vernummerd naar 648.
Op 14 december 2008 ging de nieuwe concessie Noord-Holland Noord in. De lijn werd toen geïntegreerd in de nieuwe lijn 137 die ging rijden tussen Hoorn en Hoogwoud, scholieren voor de Nieuwe Steen en Oscar Romero dienden voortaan bij station Hoorn over te stappen