Lijn 178 Alkmaar Station NS - Uitgeest Station NS
Voormalige buslijn 178 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 29 mei 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 178 reed van Alkmaar via Akersloot naar Uitgeest.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Medisch Centrum Alkmaar | ||
Alkmaar, Veiling/Koelmalaan | ||
Akersloot, Raadhuisweg | ||
Uitgeest, Westerwerf | ||
Uitgeest, Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1995/1996 werd dagelijks overdag via het Centrum gereden. In de avonduren werd (behalve zondag) werd via het Medisch Centrum Alkmaar gereden.
Op 30 mei 1999 ging de exploitatie over naar Connexxion, het lijnnummer werd gewijzigd naar 163.
Voormalige routes
Voormalige route in 1995
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Molenbuurt | ||
Alkmaar, Bergerbrug | ||
Alkmaar, Lindenlaan | ||
Alkmaar, Medisch Centrum Alkmaar | ||
Alkmaar, Winkelcentrum Overdie | ||
Alkmaar, Koelmalaan | ||
Alkmaar, Laanenderweg | ||
Akersloot, Jachthaven | ||
Akersloot, Sluisbuurt | ||
Uitgeest, Westerwerf | ||
Uitgeest, Station |