Lijn 603 Eemdijk Pontveer - Nijkerk Corlaer College
Buslijn 603 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Provincie Utrecht bus |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 603 rijdt van Eemdijk via Bunschoten en Spakenburg naar Nijkerk.
De ochtendritten rijden van Eemdijk naar Nijkerk, de middagritten rijden van Nijkerk echter tot Spakenburg.
Op overige tijdstippen van dag verzorgt buurtbus 503 de verbinding tussen Spakenburg en Eemdijk.
Route
Halte | ||
↓ | Eemdijk, Pontveer | |
Eemdijk, Ringweg | ||
Bunschoten, Zwembad De Duker | ||
Bunschoten, Beethovenlaan | ||
↑ | Spakenburg, Brahmslaan | |
Spakenburg, Goudoever | ||
Spakenburg, Broerswetering | ||
Spakenburg, Kuijperstraat | ||
Spakenburg, Boompjes | ||
Bunschoten, Gemeentehuis | ||
Bunschoten, De Kleine Pol | ||
Nijkerk, De Veenhuis | ||
Nijkerk, Watergoorweg | ||
Nijkerk, Havenstraat | ||
Nijkerk, Torenstraat | ||
Nijkerk, Station | ||
Nijkerk, Van Rensselaerstraat | ||
Nijkerk, Tinbergenlaan | ||
Nijkerk, Corlaer College |