Lijn 133 Hoorn Station NS - Den Helder Station NS
Voormalige buslijn 133 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Berkhof ST2000NL, Berkhof Duvedec |
Periode | 15 december 2002 t/m december 2004 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 22.30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 133 reed van Hoorn via Middenmeer, Wieringerwerf, Den Oever en Hippolytushoef naar Den Helder.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Middenmeer, Winkelcentrum | ||
Wieringerwerf, De Maaier | ||
Den Oever, Busstation | ||
Hippolytushoef, N99 | ||
Den Helder, Vliegveld De Kooy | ||
Den Helder, Bassingracht | ||
Den Helder, Station NS |
Geschiedenis
Op 15 december 2002 verviel het Interlinerconcept op de verbinding Hoorn - Den Helder. Dat betekende dat voortaan ook gewone abonnementen en strippenkaarten geldig waren. Het aantal halten was t.o.v. de vorige Interliner gelijk gebleven. Het lijnnummer werd daartoe gewijzigd van 355 naar 133.
Op een later moment werd het lijnnummer gewijzigd naar 135.