Lijn 47 Utrecht Centraal Station - 't Goy Café de Eng
Voormalige buslijn 47 | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1994 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 47 rijdt van Utrecht naar Houten en van daaraf een lus door Schalkwijk en 't Goy. In de ochtendspits reden alle ritten eerst naar Schalkwijk en in de middagspits eerst naar 't Goy. In de daluren, 's avonds en in het weekend werd er om-en-om eerst naar Schalkwijk of eerst naar 't Goy gereden.
Route
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
Utrecht, Nicolaas Beetsstraat | ||
Utrecht, Hooch Boulandt | ||
Utrecht, Vondellaan | ||
Utrecht, Smaragdplein | ||
Utrecht, 't Goylaan | ||
Utrecht, Linschotensingel | ||
Nieuwegein, Laagraven/De Liesbosch | ||
Nieuwegein, Koppeldijk | ||
Houten, Provincialeweg/Doornkade | ||
Houten, Utrechts Nieuwsblad | ||
Houten, Bedrijventerrein Doornkade | ||
Houten, De Borch | ||
Houten, Strocamp | ||
Houten, Tiellandtspad | ||
Houten, Romeinenpoort | ||
Houten, Plein | ||
Houten, Dorpsstraat | ||
Houten, Bedrijventerrein De Schaft | ||
Houten, Leebrug | ||
Houten, Schonauwen | ||
Houten, Poeldijk | ||
Schalkwijk, Korte Uitweg | ||
Schalkwijk, Trip | ||
Schalkwijk, Jhr. Ramweg | ||
Schalkwijk, Kloostergaarde | ||
Schalkwijk, Wickenburghselaan | ||
Schalkwijk, Spoorlaan | ||
Schalkwijk, De Brink | ||
Schalkwijk, Rozenhoeve | ||
Schalkwijk, Van Gaalen | ||
Schalkwijk, Ramselaar | ||
Schalkwijk, De Heul | ||
Schalkwijk, Viadukt | ||
't Goy, Odijk | ||
Houten, Molendijk | ||
Houten, Dina's Hoeve | ||
't Goy, Oostrumsdijkje | ||
't Goy, Wickenburghseweg | ||
't Goy, Café de Eng |
Geschiedenis
Voordat Midnet in 1994 deze buslijn overnam, reed deze onder Westnederland als lijn 107. Tegenwoordig rijdt Connexxion vanuit Houten naar 't Goy met lijn 45.