Lijn 18 Roermond Station - Boukoul Heikamp
Voormalige buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg (2004) |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance, VDL Kusters Parade |
Periode | t/m 10 december 2006 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20.45, alleen doordeweeks) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 18 reed van Roermond via Asenray naar Boukoul.
Op zondag werd er niet verder gereden dan de wijk Hoogvonderen in Roermond.
Route
Halte | ||
Roermond, Busstation/NS | ||
Roermond, Ziekenhuis | ||
Roermond, Oranjelaan/Roncalli | ||
Roermond, Oranjelaan/Castorstraat | ||
Roermond, Florasingel | ||
Roermond, Faunasingel | ||
Roermond, Ambachtsingel | ||
Roermond, Huurvaarderstraat | ||
Asenray, Cornelishof/Thuserhof | ||
Asenray, De Keizer | ||
Asenray, Dorpsstraat 58/67 | ||
Asenray, Elmpterweg | ||
Boukoul, Maalbroek | ||
Boukoul, Boven Boukoul | ||
Boukoul, Heikamp |
Geschiedenis
Lijn 18 werd op een onbekend moment geïntroduceerd.
Op 10 december 2006 ging de concessie over naar Veolia Transport. Lijn 18 werd vernummerd naar lijn 2 en het traject verlengd naar Kitskensberg.