Lijn 641 Eck en Wiel Muziektent - Culemborg Station
Buslijn 641 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 641 rijdt van Eck en Wiel via Maurik, Rijswijk, Ravenswaaij, Zoelmond en Beusichem naar Culemborg.
In de ochtendspits rijden twee ritten van Eck & Wiel naar Culemborg en één rit van Culemborg naar Eck en Wiel, deze rijdt een snellere route. In de middag rijden er alleen twee ritten naar Eck en Wiel.
In tijden van Hermes reed deze lijn als lijn 41.
Route
Halte | ||
Eck en Wiel, Muziektent | ||
Eck en Wiel, Homoetsestraat | ||
Maurik, Doejenburg | ||
Maurik, Sportpark | ||
Maurik, Brandweerkazerne | ||
Maurik, Rabobank | ||
Maurik, Meidoornstraat | ||
Maurik, Tielsestraat | ||
Rijswijk, De Heuvel | ||
Rijswijk, De Kleine Taverne | ||
Rijswijk, Prinses Marijkesluis | ||
Rijswijk, Hoekenburgplein | ||
Rijswijk, Korte Bosstraat / School | ||
Ravenswaaij, Anna's Hoeve | ||
Ravenswaaij, Ravenswaaijsesteeg | ||
Ravenswaaij, Donkerstraat | ||
Ravenswaaij, Van Dieën | ||
Ravenswaaij, Vlierenhut | ||
Zoelmond, Kerk | ||
Zoelmond, De Kamp | ||
Zoelmond, Het Molenhuis | ||
Beusichem, Kerk | ||
Beusichem, Oranjestraat | ||
Beusichem, Koningsstraatje | ||
Beusichem, Veerweg | ||
Beusichem, Lekdijk West | ||
Beusichem, Lekdijk | ||
Culemborg, Hamseweg | ||
Culemborg, Beukeboom | ||
Culemborg, Weidsteeg | ||
Culemborg, Kon. Wilhelminacollege | ||
Culemborg, SGM Lek & Linge | ||
Culemborg, Guido Gezelleweg | ||
Culemborg, Station NS |