Lijn 169 Numansdorp Viaduct A29 - Willemstad Steenpad
Buslijn 169 | |
Vervoerder(s) | (TCR i.o.v.) Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL MidCity VDL Berkhof Ambassador VDL Citea Mercedes-Benz Citaro G |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 169 |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 169 rijdt van Numansdorp naar Willemstad.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt deze lijn niet naar Numansdorp en in een deel van de middagspits niet naar Willemstad. Op deze tijden rijdt lijn 669. Tijdens de schoolvakanties rijdt lijn 169 wel in de spitsuren.
Route
Halte | ||
Numansdorp, Viaduct A29 | ||
Willemstad, Tussenweg | ||
Willemstad, Helwijk | ||
Willemstad, Boudewijn Drenkwaartlaan | ||
Willemstad, Steenpad |
Geschiedenis
Op 13 december 2015 ging de volgende concessie Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee van start. Deze was na de aanbestedingsronde gewonnen door Connexxion, waardoor deze vervoerder terugkeerde in één van zijn ontstaansgebieden. Naast de introductie van het R-net werden diverse andere wijzigingen doorgevoerd.
Vanwege de (zeer) geringe bezetting werd lijn 169 ingekort tot het traject tussen Numansdorp en Willemstad. De lijndienst bleef op weekdagen overdag rijden en de frequentie ging omhoog van 1x/uur naar 2x/uur. Voor scholieren bleef lijn 669 rijden waar enkele ritten werden toegevoegd.