Treinserie 5500/5600 (België 1982/1983)
Voormalige Belgische treinserie 5500/5600
| |
---|---|
Traject | Antwerpen-Centraal - Brussel-Centraal - Charleroi-Sud |
Dienstregeling | 1982/1983 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Lokaaltrein |
Frequentie | 1-2x/uur |
Opmerkingen | Stopte niet altijd op alle stations. |
Treinserie 5500/5600 was in de dienstregeling 1982/1983 de Lokaaltrein tussen Brussel, Nivelles, Luttre en Charleroi.
Treinen in de 5500-serie reden van Brussel naar Charleroi en treinen in de 5600-serie van Charleroi naar Brussel.
Van maandag t/m vrijdag werd 2x/uur gereden tussen Antwerpen-Centraal en Nivelles en 1x/uur tussen Nivelles en Charleroi-Sud, er moest altijd overgestapt worden. In het weekeinde werd 1x/uur van Charleroi naar Antwerpen gereden en 2x/uur van Antwerpen naar Brussel-Zuid en 1x/uur verder naar Charleroi-Sud. Een aantal stations werd dan niet bediend.
Traject
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 5500/5600
- Belgische dienstregeling 1982/1983
- Lokaaltrein
- Station Antwerpen-Centraal
- Station Antwerpen-Berchem
- Station Mortsel-Deurnesteenweg
- Station Mortsel-Oude-God
- Station Hove
- Station Kontich
- Station Duffel
- Station Sint-Katelijne-Waver
- Station Mechelen-Nekkerspoel
- Station Mechelen
- Station Weerde
- Station Eppegem
- Station Vilvoorde
- Station Buda
- Station Schaarbeek
- Station Brussel-Noord
- Station Brussel-Congres
- Station Brussel-Centraal
- Station Brussel-Kapellekerk
- Station Brussel-Zuid
- Station Vorst-Oost
- Station Ukkel-Stalle
- Station Ukkel-Kalevoet
- Station Linkebeek
- Station Holleken
- Station Sint-Genesius-Rode
- Station De Hoek
- Station Waterloo
- Station Braine-l'Alleud
- Station Lillois
- Station Baulers
- Station Nivelles
- Station Obaix-Buzet
- Station Luttre
- Station La Chaussée
- Station Courcelles-Motte
- Station Roux
- Station Marchienne-au-Pont
- Station Marchienne-Est
- Station Charleroi-Sud