Lijn 18 Groningen, Centraal Station - Gravenburg
Voormalige buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | GGD |
Lijnsoort | Stadstaxi |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | .... t/m 12 december 2009 |
Opvolger(s) | Stadstaxi (??) |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur (niet tussen 08:00 en 19:00) |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 18 reed van station Groningen via het Centrum, Vinkhuizen en De Held naar het Gravenburg.
Route
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Emmaplein | ||
Groningen, A-Kerk | ||
Groningen, Westerhaven | ||
Groningen, A-Weg/Herman Colleniusstraat | ||
Groningen, Hoendiepskade/W. Barentszstraat | ||
Groningen, Friesestraatweg/J. Steenstraat | ||
Groningen, Friesestraatweg/Van Goyenstraat | ||
Groningen, Metaallaan/Goudlaan | ||
Groningen, Diamantlaan/Metaallaan | ||
Groningen, Diamantlaan/Pyrietstraat | ||
Groningen, Siersteenlaan/Opaalstraat | ||
Groningen, Het Roege Bos | ||
Groningen, De Held/Lodeizenstraat | ||
Groningen, De Held/J. Schorerstraat | ||
Groningen, Leegeweg/Arminiusstraat | ||
Groningen, Noodweg/Leegeweg | ||
↑ | Groningen, Noodweg/Lutherstraat | |
Groningen, Noodweg/Augustinusstraat | ||
↓ | Groningen, Gravenburg |